שלום רב,

אנו זוג מעורב – אני יהודייה ובעלי נוצרי.

אנחנו רוצים להתחיל בהליך פונדקאות.

 האם הוועדה תאשר פונדקאית יהודייה או שהפונדקאית תצטרך להיות נוצרייה?

 תודה

 ********************************************************************

שלום רב,

סעיף 2 (5) לחוק הסכמים לנשיאת עוברים (אישור הסכם ומעמד היילוד), תשנ”ו-1996, (חוק הפונדקאות) קובע כי לצורך אישור פונדקאות בישראל “האם הנושאת היא בת דתה של האם המיועדת…..”

משום שאת מוגדרת כיהודייה הוועדה תאשר פונדקאית יהודיה בלבד.

קיימות אלטרנטיבות לפונדקאות בחו”ל ששם לעניין הדתי אין משמעות ובמחירים שאף די דומים להליך פונדקאות בישראל.

ככל שתרצי יעוץ והכוונה נוספים אשמח לעמוד לשרותך.

ליאת קרסקס, עו”ד

מור ושות’ משרד עו”ד

Our Newsletter!

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל עדכונים וחדשות משפטיות מאיתנו

!הרשמתך הצליחה