פוסטים אחרונים

תחומי עיסוק — Mor & Co. Law Office
משרד עורכי דין מור ושות פועל בתחומי המשפט האזרחי על היבטיו השונים תוך התמקדות במשפט מסחרי, מקרקעין תכנון ובניה, משפט מנהלי ודיני משפחה וירושה.
עורך דין יגאל מור, עו"ד יגאל מור, מור ושות' משרד עורכי דין, משפט מסחרי ירושלים, דיני משפחה ירולשים, פונדקאות בישראל, פונדקאות בחו"ל, surrogacy in israel, Igal Mor
15001
page-template-default,page,page-id-15001,ajax_updown_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

דיני משפחה, ירושה ומעמד אישי

יעוץ, ליווי וייצוג משפטי מלא ומקיף בענייני משפחה, ירושה ומעמד אישי בבתי המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים.

עריכת הסכמי חיים משותפים וידועים בציבור, לרבות הסכמים בין בני זוג מאותו מין. / הסכמי הורות, הסכמים לצורך טיפולי הפריה. /  ייעוץ וייצוג בעניין גירושין, מזונות, חלוקת רכוש ומשמורת. / עריכת צוואות, תכנון כלכלי שלאחר החיים וכן בקשות לקיום צוואות או התנגדויות לצוואות. /   גישור ויישוב . סכסוכים בין בני זוג או יתר בני משפחה. / הסדרת מעמד אישי מול משרד הפנים.

יש לנו ניסיון עשיר בליווי משפטי של זוגות בהליכי פונדקאות בישראל ובחו”ל, רישום הורות באמצעות  צו הורות פסיקתי, הליכי גיור ורישומם.

משפט מסחרי, חברות ועמותות

ייזום, ליווי ועריכת הסכמים מסחריים בתחומי השקעות מגוונים, מכרזים, מיזוגים, רכישות ופירוקים של תאגידים, חברות, שותפויות, עמותות והקדשים.

המשרד מלווה את לקוחותיו באופן מלא החל משלב המו”מ תוך ניתוח הסיכונים המשפטיים ועריכת המסמכים המשפטיים הראשונים הדרושים לצורך הליך ההקמה והרישום וכן במתן שירותים משפטיים נוספים לאורך כל הדרך לרבות הסכמי עבודה, הסכמים מול לקוחות, ספקים, הסכמי שת”פ, הסכמי סודיות, לווי משפטי מלא מול הרשויות השונות לקבלת רישוי עסק .

דיני מקרקעין, תכנון ובניה

ליווי עסקאות, קניה או מכירה של נדלן מניב, עסקה לרכישת דירה למגורים או לשם השקעה, השכרת דירה, בניית דירה . ושדרוג דירה קיימת, הינן מההשקעות הממוניות המשמעותיות ביותר בחייו של אדם.

הנכס המקרקעין עשוי להוות הנכס היקר ביותר של האדם, ויש להתייחס אליו בזהירות רבה. יציבות וביטחון בנכס זה מהווה אבן יסוד לכל תשתית בחיים.

משרדנו מטפל בנושאי עסקאות במקרקעין על כל היבטים ובכל שלביהם- בדיקת מצב זכויות הנכס, עריכת הסכם, רישום הנכס, היבטי מיסוי של העסקה, רישום משכנתא, רישום בטוחות ועוד.  משרדנו מטפל גם בנושא תכנון ובניה שונים- קבלת היתרי בנייה, התנגדויות להיתרי בנייה, תביעת פיצויים לנפגעי תוכניות מתאר בפני הועדות לתכנון ובניה

משפט מנהלי

המדינה, השלטון והרשויות השונות במדינת ישראל מעורבים בכל פעולה ותחום בחייו של אדם בישראל, החל מרגע לידתו ועד לרגע פטירתו, ( במקרים מסויימים אף לאחר מכן…). 

המשפט המנהלי הינו ענף משפטי הנוגע לפעולותיהם והחלטותיהם של הרשויות והגופים הציבוריים ובין הפרט.

משרדנו מייעץ, מלווה ומייצג מול הרשויות והגופים הציבוריים כגון; משרד הפנים, העלייה והקליטה, הדתות, עיריות ומועצות מקומיות, וכיוצ”ב, וכן אנו עותרים ומייצגים בעניינים אלה מול ערכאות שיפוטיות ומעין שיפוטיות, כגון ועדות ערר, בתי משפט לעניינים מנהליים, ובג”צ.

דיני עבודה

“…לכל אדם קנויה זכות טבעית לעסוק בעבודה או במשלח יד אשר יבחר לעצמו… זכות שאינה כתובה על ספר, אך נובעת מזכותו הטבעית של כל אדם לחפש מקורות מחיה ולמצוא לעצמו מלאכה המפרנסת את בעליה…” הש’ חשין, בג”צ 1/49 בז’רנו נ’ שר המשטרה, פ”ד ב(1) 80 (1949).

למשרדנו ניסיון עשיר ומגוון בדיני עבודה, החל מניסוח הסכמי עבודה המגדירים את חובותיו וזכויותיו של המעסיק והעובד ותוך שמירה קפדנית על חוקי המגן, וכלה בייצוג מעסיקים או עובדים בתביעות למימוש זכויותיהם בבית הדין לעבודה. פנה אלינו עוד היום על מנת לקבל את מלוא המידע על זכויותיך

יישוב סכסוכים, גישורים ובוררויות

גישור או בוררות השיטות משפט חלופיות ליישוב סכסוכים ומחלוקות בין צדדים, שאינן נעזרות במערכת בתי המשפט של המדינה. בשל העומס הגובר על בתי המשפט, שיטות אלו קיבלו הכרה והערכה גבוהה הן בציבור הרחב, הן בקהילייה המשפטית והן בחוק.

הליך הגישור או הבוררות עשוי להיות יעיל, מהיר וזול יותר מאשר ההליך המשפטי.

משרדנו מתמחה ביישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות, באמצעות הליך גישור או הליך בוררות.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו, להגיע לפגישה ולקבל פרטים נוספים על הדרכים לפתרון סכסוך או מחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט.