הסכם יסוד בין שותפים, הסכם הקמת עסק
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

הלוואה בנקאית לעסק חדש

הלוואה בנקאית לעסק חדש

שלום רב

ברצוני להקים עסק חדש אך אין לי את היקף נכסף הנדרש. ההורים שלי מוכנים להיות ערבים ואני רוצה לפנות לבנק ולבקש הלוואה. יש עוד משהו שאני צריך להציג חוץ המערבים והתוכנית העסקית?

תודה

 

שלום,

בהיעדר פרטים לגבי אופי המיזם, הסיכונים הגלומים בו, גובה השקעתך וגובה ההלוואה הנדרשת, קשה לייעץ בעניין הפרטים הנוספים אותם תידרש להציג. 

מתן הלוואה/אשראי על ידי הבנק, תלוית גורמים רבים, הענף אליו משתייך המיזם והסיכונים הכרוכים בענף זה (כך למשל, בתקופה זו ענף המזון עבר טלטלה חזקה ובנקים רבים מקשים ואף אינם מוכנים להלוות כספים לעסקים בענף המזון), היסטוריה בנקאית שלך ופוטנציאל החזר הכספים. 

מכיוון שבנקים נוטים לראות עסקים קטנים כתחום מסוכן, פעמים רבות ההלוואות ניתנות בתנאים לא אטרקטיביים (ריבית גבוהה אשר אמורה לשקף את הסיכון של הבנק). אשר על כן, יזם חדש המעוניין להקים עסק חדש פתוחות לפניו אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה, הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה, קרן ILFA, קרן שמש וכו’. (בצע חיפוש אינטרנטי ותוכל למצוא אלטרנטיבות נוספות). 

אנו ממליצים לך לערוך סקר השוואתי בין בנקים וקרנות שונות, כך תוכל למצוא את הגורם שיסכים להעניק לך הלוואה בתנאים הטובים ביותר. 

הצלחה רבה בעסק החדש,

מור ושות’, משרד עורכי דין

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה