הושטת יד להצלחה
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

שלום רב,

אנחנו עסק לתיווך נדל"ן שפועל בעיקר מול קהל יעד צרפתי ומעוניינם בשיתוף פעולה עם חברה בפריז שתפנה אלינו לקוחות. מה זה אומר מבחינת הנהלים בארץ ? למי צריך לדווח ואיפה מעגנים את ההסכם?

תודה

שלום רב,

אנו ממליצים כי שיתוף הפעולה ביניכם יוסדר בהסכם שיתוף פעולה מסחרי, על ההסכם להסדיר את חלוקת התפקידים והאחריות ביניכם לבין החברה הצרפתית. את אופן חלוקת הרווחים בין החברות, מומלץ כי תקבעו תניית שיפוט ייחודית לביהמ"ש המוסמך בישראל ובכפוף לדין הישראלי ועוד מנגנונים נוספים אשר עשויים למנוע מחלוקות בעתיד ו/או דרך יעילה לפתרון המחלוקות.

לשאלתך היכן יש לעגן את ההסכם- לא ידוע לנו אודות חובה שכזו.

כעסק פעיל אין עליכם חובת דיווח אודות שיתוף הפעולה לרשויות המס הישראליות, מלבד החובות הרגילות בעניין תשלומי המיסים החלים בעניין. 

נמליץ להסתייע בעורך דין הבקי במשפט מסחרי (בינלאומי) לצורך עריכת ההסכם. 

בברכה, 
משרד עו"ד מור ושות'.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 2021

אנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את ששת המיליונים. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה כולנו עוצרים ונזכרים במוראות התקופה ובתהומות אליהם שקע העולם.  זו הזדמנות להתרכז בנקודות האור של אלו ששמרו על עקרונותיהם ועל אמות מוסר גבוהות אפילו אל פני המוות עצמו.  מקריאת פסקי דין ניתן ללמוד רבות על הלך רוח של חברה  (Society) כך גם באופן דומה

קרא עוד »

Happy Easter

Let everything you do be done in love.
(Corinthians 16:14)

To all our Christians Friends & Clients, Happy Easter 🙂
from our Families to Your Families.

Mor & Co. Law Firm

קרא עוד »

יום המודעות העולמי לאוטיזם

יום המודעות העולמי לאוטיזם (באנגלית: World Autism Awareness Day) הוא מועד בינלאומי שהוכר על ידי האו"ם, ונועד לקידום ההסברה והמודעות לאוטיזם, לטיפול בו ולהגברת המודעות לאנשים עם אוטיזם.

למשרדנו ארגז כלים המסייע להתמודדות משפטית למשפחות להן ילד/ה עם צרכים מיוחדים.

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה