הושטת יד להצלחה
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

שלום רב,

אנחנו עסק לתיווך נדל”ן שפועל בעיקר מול קהל יעד צרפתי ומעוניינם בשיתוף פעולה עם חברה בפריז שתפנה אלינו לקוחות. מה זה אומר מבחינת הנהלים בארץ ? למי צריך לדווח ואיפה מעגנים את ההסכם?

תודה

שלום רב,

אנו ממליצים כי שיתוף הפעולה ביניכם יוסדר בהסכם שיתוף פעולה מסחרי, על ההסכם להסדיר את חלוקת התפקידים והאחריות ביניכם לבין החברה הצרפתית. את אופן חלוקת הרווחים בין החברות, מומלץ כי תקבעו תניית שיפוט ייחודית לביהמ”ש המוסמך בישראל ובכפוף לדין הישראלי ועוד מנגנונים נוספים אשר עשויים למנוע מחלוקות בעתיד ו/או דרך יעילה לפתרון המחלוקות.

לשאלתך היכן יש לעגן את ההסכם- לא ידוע לנו אודות חובה שכזו.

כעסק פעיל אין עליכם חובת דיווח אודות שיתוף הפעולה לרשויות המס הישראליות, מלבד החובות הרגילות בעניין תשלומי המיסים החלים בעניין. 

נמליץ להסתייע בעורך דין הבקי במשפט מסחרי (בינלאומי) לצורך עריכת ההסכם. 

בברכה, 
משרד עו”ד מור ושות’.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה