הושטת יד להצלחה
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

הסכם שיתוף פעולה מסחרי – בינלאומי

שלום רב,

אנחנו עסק לתיווך נדל"ן שפועל בעיקר מול קהל יעד צרפתי ומעוניינם בשיתוף פעולה עם חברה בפריז שתפנה אלינו לקוחות. מה זה אומר מבחינת הנהלים בארץ ? למי צריך לדווח ואיפה מעגנים את ההסכם?

תודה

שלום רב,

אנו ממליצים כי שיתוף הפעולה ביניכם יוסדר בהסכם שיתוף פעולה מסחרי, על ההסכם להסדיר את חלוקת התפקידים והאחריות ביניכם לבין החברה הצרפתית. את אופן חלוקת הרווחים בין החברות, מומלץ כי תקבעו תניית שיפוט ייחודית לביהמ"ש המוסמך בישראל ובכפוף לדין הישראלי ועוד מנגנונים נוספים אשר עשויים למנוע מחלוקות בעתיד ו/או דרך יעילה לפתרון המחלוקות.

לשאלתך היכן יש לעגן את ההסכם- לא ידוע לנו אודות חובה שכזו.

כעסק פעיל אין עליכם חובת דיווח אודות שיתוף הפעולה לרשויות המס הישראליות, מלבד החובות הרגילות בעניין תשלומי המיסים החלים בעניין. 

נמליץ להסתייע בעורך דין הבקי במשפט מסחרי (בינלאומי) לצורך עריכת ההסכם. 

בברכה, 
משרד עו"ד מור ושות'.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה