מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

שלום וברכה, אנחנו עסק שמפעיל אתר מצליח מאוד באוסטרליה שהולך וגדל. אבל כשרצינו לקבל מספר טלפון ותיבת דואר באוסטרליה גילינו שהם ניתנים רק לתושבים מקומיים. מה עלינו לעשות במצב זה?

דויד שלום רב,

סביר כי הדין האוסטרלי מבקש ליצור מצב שבו חברות זרות הרוצות לפעול אוסטרליה תחת כתובת מטלפון מקומי נדרשות להירשם כחברות מקומיות או אף זרות וזאת כדי ליתן "כתובת" משפטית.

איננו בקיאים בדין האוסטרלי על מנת לייעץ לך מהם המבחנים להיחשב "כתושב אוסטרלי" או לגבי הדינים החלים לגבי חברה זרה באוסטרליה. אולם, ככל שהדין האוסטרלי דומה לדין הישראלי, הרי שלדעתנו סביר שרישום חברת חוץ באוסטרליה יאפשר לך לקבל שירותי טלפון ודואר במסגרת החברה, וזאת כשם שחברה זרה רשאית להירשם בישראל כחברת חוץ ולנהל פה את עסקיה- לרבות קבלת שירותי טלפון וכתובת למשלוח דואר וקבלת כתבי בי-דין לבחירתה, והכל באמצעות אדם היושב באוסטרליה ומורשה לקבל דואר בשם החברה.

להסבר נוסף בדבר כדאיות רישום חברה באוסטרליה, אנא פנה לייעוץ משפטי,

יוער כי לפתיחת חברה בחו"ל ישנן גם השלכות מס והשלכות משפטיות נוספות בישראל שאין זה מן הפורום/בלוג לדון בהם במסגרת זו.

הרבה הצלחה,

מור ושות' משרד עורכי דין

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה