מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

שלום וברכה, אנחנו עסק שמפעיל אתר מצליח מאוד באוסטרליה שהולך וגדל. אבל כשרצינו לקבל מספר טלפון ותיבת דואר באוסטרליה גילינו שהם ניתנים רק לתושבים מקומיים. מה עלינו לעשות במצב זה?

דויד שלום רב,

סביר כי הדין האוסטרלי מבקש ליצור מצב שבו חברות זרות הרוצות לפעול אוסטרליה תחת כתובת מטלפון מקומי נדרשות להירשם כחברות מקומיות או אף זרות וזאת כדי ליתן “כתובת” משפטית.

איננו בקיאים בדין האוסטרלי על מנת לייעץ לך מהם המבחנים להיחשב “כתושב אוסטרלי” או לגבי הדינים החלים לגבי חברה זרה באוסטרליה. אולם, ככל שהדין האוסטרלי דומה לדין הישראלי, הרי שלדעתנו סביר שרישום חברת חוץ באוסטרליה יאפשר לך לקבל שירותי טלפון ודואר במסגרת החברה, וזאת כשם שחברה זרה רשאית להירשם בישראל כחברת חוץ ולנהל פה את עסקיה- לרבות קבלת שירותי טלפון וכתובת למשלוח דואר וקבלת כתבי בי-דין לבחירתה, והכל באמצעות אדם היושב באוסטרליה ומורשה לקבל דואר בשם החברה.

להסבר נוסף בדבר כדאיות רישום חברה באוסטרליה, אנא פנה לייעוץ משפטי,

יוער כי לפתיחת חברה בחו”ל ישנן גם השלכות מס והשלכות משפטיות נוספות בישראל שאין זה מן הפורום/בלוג לדון בהם במסגרת זו.

הרבה הצלחה,

מור ושות’ משרד עורכי דין

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה