מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

חברה תושבת ישראל המפעילה אתר באוסטרליה

שלום וברכה, אנחנו עסק שמפעיל אתר מצליח מאוד באוסטרליה שהולך וגדל. אבל כשרצינו לקבל מספר טלפון ותיבת דואר באוסטרליה גילינו שהם ניתנים רק לתושבים מקומיים. מה עלינו לעשות במצב זה?

דויד שלום רב,

סביר כי הדין האוסטרלי מבקש ליצור מצב שבו חברות זרות הרוצות לפעול אוסטרליה תחת כתובת מטלפון מקומי נדרשות להירשם כחברות מקומיות או אף זרות וזאת כדי ליתן "כתובת" משפטית.

איננו בקיאים בדין האוסטרלי על מנת לייעץ לך מהם המבחנים להיחשב "כתושב אוסטרלי" או לגבי הדינים החלים לגבי חברה זרה באוסטרליה. אולם, ככל שהדין האוסטרלי דומה לדין הישראלי, הרי שלדעתנו סביר שרישום חברת חוץ באוסטרליה יאפשר לך לקבל שירותי טלפון ודואר במסגרת החברה, וזאת כשם שחברה זרה רשאית להירשם בישראל כחברת חוץ ולנהל פה את עסקיה- לרבות קבלת שירותי טלפון וכתובת למשלוח דואר וקבלת כתבי בי-דין לבחירתה, והכל באמצעות אדם היושב באוסטרליה ומורשה לקבל דואר בשם החברה.

להסבר נוסף בדבר כדאיות רישום חברה באוסטרליה, אנא פנה לייעוץ משפטי,

יוער כי לפתיחת חברה בחו"ל ישנן גם השלכות מס והשלכות משפטיות נוספות בישראל שאין זה מן הפורום/בלוג לדון בהם במסגרת זו.

הרבה הצלחה,

מור ושות' משרד עורכי דין

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 2021

אנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את ששת המיליונים. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה כולנו עוצרים ונזכרים במוראות התקופה ובתהומות אליהם שקע העולם.  זו הזדמנות להתרכז בנקודות האור של אלו ששמרו על עקרונותיהם ועל אמות מוסר גבוהות אפילו אל פני המוות עצמו.  מקריאת פסקי דין ניתן ללמוד רבות על הלך רוח של חברה  (Society) כך גם באופן דומה

קרא עוד »

Happy Easter

Let everything you do be done in love.
(Corinthians 16:14)

To all our Christians Friends & Clients, Happy Easter 🙂
from our Families to Your Families.

Mor & Co. Law Firm

קרא עוד »

יום המודעות העולמי לאוטיזם

יום המודעות העולמי לאוטיזם (באנגלית: World Autism Awareness Day) הוא מועד בינלאומי שהוכר על ידי האו"ם, ונועד לקידום ההסברה והמודעות לאוטיזם, לטיפול בו ולהגברת המודעות לאנשים עם אוטיזם.

למשרדנו ארגז כלים המסייע להתמודדות משפטית למשפחות להן ילד/ה עם צרכים מיוחדים.

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה