אוהבים את ישראל
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

יום עצמאות שמח

יום עצמאות שמח לכל תושבי מדינת ישראל

#ישראל #israel #ירושלים #עצמאות #יוםעצמאות #יוםעצמאותשמח #חגשמח #יוםהעצמאות #independenceday #יוםהעצמאותשמח

מתוך התפילה לשלום המדינה

אבינו שבשמים, צור ישראל וגואלו, ברך את מדינת ישראל, ראשית צמיחת גאולתנו, הגן עליה באברת חסדך ופרוש עליה סוכת שלומך, ושלח אורך ואמתך לראשיה ויועציה, ותקנם בעצה טובה מלפניך. חזק את ידי מגיני ארץ קדשנו, והנחילם, אלוהינו, ישועה ועטרת נצחון תעטרם, ונתת שלום בארץ, ושמחת עולם ליושביה.
ואת אחינו כל בית ישראל, פקד נא בכל ארצות פזוריהם, ותוליכם מהרה קוממיות לציון עירך, ולירושלים משכן שמך, ככתוב בתורת משה עבדך, אם יהיה נדחך בקצה השמים, משם יקבצך ה' אלוהיך ומשם יקחך .

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

היום הבינלאומי לאנשים עם מוגבלות

הקודם הבא היום 03.12.2021 מציינים בעולם כמידי שנה את היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. היום מוקדש לקידום ההבנה כלפי אנשים עם מוגבלות ולעידוד התמיכה בכבודם, בזכויותיהם ובשלומם והגברת המודעות לתועלת שבגיוון ובהכללת אנשים עם מוגבלות בכל היבטי החיים הפוליטיים, החברתיים, הכלכליים והתרבותיים. מור ושות׳#צרכיםמיוחדים #disability #נגישות #קבלתהאחר #שילוב #אהבתחינם #disabilityawareness #Rights #internationaldayofdisability #internationaldayofdisabledperso

קרא עוד »

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה