הסכם יסוד בין שותפים, הסכם הקמת עסק
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

אופן ההתאגדות במיזם חדש, הסכם השקעה והסכם מייסדים

יש לי ולשותף להלן ״היזמים״ רעיון עסקי להקמת מיזם/עסקיש לנו גם משקיע שמוכן להשקיע בפיתוח המיזם והקמתו.

עבור ההשקעה שלו במידה ויש רווחים אזי הרווח הנקי לאחר הוצאות תפעול יועברו למשקיע עד גובה של 100 תשואה על כספי ההשקעה, לאחר מכן יסתיים הסכם ההתקשרות בין היזמים למשקיע במידה והמיזם כשל יפסיד המשקיע את כספו.

שאלתי היא כיצד יש להתאגד (חברה/שותפות/שותפות מוגבלת) ומה הדרך הטובה ביותר על מנת להמנע מארועי מס (הלואה מותנית/הקצאת מניות/השקעה). כמו כן היזמים לאמעוניינים לצרף את המשקיע כשותף.

בתודה מראש

 

שלום,
על מנת להשיבך באופן מדויק חסרים לנו פרטים רבים וחשובים כגון אופי המיזם, יחסי הכוחות בין הצדדים, גובה המחזור הצפוי, אופי האחריות כלפי לקוחות העסק בשים לב למוצר הנמכר ועוד ועוד שאלות ושיקולים שונים כמו המס הצפוי, אחריות משפטית, שיקולי נראות מסחרית וכיוצ”ב.

אשר על כן הפורום אינו המקום הנכון לתשובה זו, הננו מייעצים לך לגשת להתייעצות משפטית ובהתאם למידע מעודכן, ניתן יהיה לפרוס בפניך את האפשרות הנכונה והעדיפה לכם להתאגד, וכן לערוך הסכם מייסדים או הסכם השקעה בהתאם לצורך, לטפל עבורכם בהקמה ורישום המיזם/תאגיד-
ובקיצור, לטפל ברבדי המיזם כמקשה אחת ובמבט רוחבי.

בברכת הצלחה מרובה- משרד עו”ד מור ושות‘.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה