סטארט אפ
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

גיוס משקיעים למיזם – סטארט אפ

ליווי משפטי בבחירת המשקיע הנכון למיזם שלכם

סטארט אפ

יש לכם רעיון טוב לסטארט-אפ? 
אתם מתחילים לבנות מוצר טכנולוגי ייחודי וחדשני?
אולי כבר חתמתם על הסכמי שותפות, הקמתם חברה, ואולי כבר השקתם גרסת אלפא או אפילו מוצר. 

בשלב מסוים אתם תידרשו להתמודד עם אחד האתגרים המלחיצים והכי מתסכלים הליך גיוס השקעות ראשוני של סטארט-אפ.

זהו שלב די לא ברור או מוסדר ויחד עם זאת, זהו אחד התהליכים הבסיסיים החשובים והמכריעים ביותר בבניית סטארט-אפ טכנולוגי או יזמות הנשענת על משקיעים בכלל.

האם לפנות לגיוס משקיעים ראשוני ל-TRIPLE F (Friends Family and Fools), אולי לאנג'ל (ANGEL), לנציג פאמילי אופיס (FAMILY OFFICE), אולי לאפיק של מימון המונים, לקרנות סיוע, לקרן הון סיכון (VC) או קרן גידור (HEDGE FUND).

הדילמה אמיתית! 🤔

מה נכון למיזם? לכם? בכל מסלול נבחר – מהם ההשלכות לטווח הקרוב, הרחוק? על אילו הסכמים נכון לכם להחתים את המשקיעים השונים? אילו בטחונות אם בכלל אתם יכולים ונכון לכם לתת? אופציות, מניות? מהן השלכות המס? ועוד ועוד שאלות חשובות שיש לשקול ולתת עליהן את הדעת.

אנחנו מזמינים אתכם לתאם איתנו ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות מצדכם ☎️  02-595-3323
צוות עורכי הדין שלנו מקצועי ומנוסה ויחד נוכל ללוות אתכם לקבלת החלטות מושכלת ⚖️


#עורךדיןמסחרי #עורךדיןעסקי #ייעוץמשפטי #משרדעורכידין #משפטמסחרי #עורך_דין_ירושלים #סטארטאפ #גיוסהון #יזמות #הצלחהעסקית
#גיוסמשקיעים #startup #entrepreneur #entrepreneurship #businessowner

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה