מחלקת נזיקין במשרד עורכי דין מור ושות׳

עורך דין נזיקין בירושלים שידאג לזכויות שלך!

עורכי דין לענייני נזיקין עוסקים במצבים משפטיים הקשורים לנזק (עוולה) שנגרם לאדם או רכוש ודרישה לפיצוי מהצד הפוגע / מעוול.

מחלקת נזיקין במור ושות׳ מתמחה בטיפול בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, רשלנות רפואי ונזקי רכוש. הטיפול המשפטי של מחלקת נזיקין במשרדנו מתחילה בבניית אסטרטגיה משפטית מתחילת ההליך, מוקדם ככל האפשר, עוד בשלב גיבוש הנזק.

השאלה מה גובה הפיצוי המשקף את הנזק שנגרם לאדם או לרכוש היא לכאורה, על פני הדברים, סוגיה פשוטה, אך בפועל הוכחת אחריות בגין נזקים ושאלת הערכת פיצויים היא במקרים רבים סוגיה מורכבת, המושפעת ממדיניות משפטית, מפסיקות שונות ומתקדימים משפטיים, טיפול המחייב ליווי משפטי באמצעות עורך דין מומחה בענייני דיני נזיקין, עם ידע וניסיון בתחום הנזיקין. עורך דין עם היכרות רחבה עם מחלות ומצבים רפואיים שונים, עם רופאים ומומחים מתחומים ודסציפלינות שונות, פסיקה, חברות ביטוח, פרוצדורות וסדרי הדין הקשורים בתהליך המשפטי ועם הגורמים המעורבים בתביעות מסוג זה.

מחלקת הנזיקין של משרד עו״ד מור ושות׳ מטפלת בתיקים רבים ועוסקת גם בייצוג וליטיגציה בבתי משפט ובוועדות רפואיות מסוגים שונים. מחלקת הנזיקין מנהלת תיקים משפטיים בבתי משפט ברחבי הארץ ועובדים בשיתוף פעולה עם שורה ארוכה של רופאים בכירים ומומחי מוכרים בעולם הביטוח.

הטיפול המשפטי במור ושות׳ מתבצע בהדרכה וליווי טובי המומחים הרפואיים בתחומי האורטופדיה, כירורגיה, נוירולוגיה,  קרדיולוגיה, רפואה פנימית, פסיכיאטריה ועוד, ואנחנו מקיימים קשר אישי ורציף עם המומחים לצורך הערכות רפואיות, ייעוץ וחוות דעת משפטיות בתחום נזקי גוף. מענה מקצועי ומקיף החל מהשלבים הראשוניים של הטיפול בתביעה.

מאחורינו ניסיון בטיפול משפטי בתיקי נזיקין רבים, אנחנו מתחייבים לעשות את המירב ולהעמיד לרשות לקוחותינו את ניסיוננו העשיר בתחום, תוך שמירה והקפדה בכל העניינים הקשורים בהליך המשפטי ודאגה לאינטרסים שלך, עד למיצוי זכויותיך לקבלת פיצוי הולם בגין כל נזק שנגרם.

קבעו איתנו פגישת יעוץ משפטי

02-595-3323

office@MorLawOffice.com

טפסים ומקורות

הסכם ממון

  • הסכם ממון שלא אושר כדין
  • הצעת חוק דיני ממונות
  • בקשה לערוך ברית זוגיות ולהירשם במרשם הזוגיות עם הסכם ממון
  • טופס מס׳ 13 – אימות הסכם ממון שנחתם לפני הנישואין
  • הסכם ממון – הלכת פלם
  • אימות מסמכים ישראליים ציבוריים  
  •  
גלילה למעלה