יעוץ משפטי חינם
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

ספסרות כרטיסי כדור-רגל בחו”ל

האם חוק הספסרות תקף גם למכירת כרטיסים לכרטיסי כדורגל בחו”ל?

התשובה לשאלתך מצויה בסעיף 194א. לחוק העונשין, התשל”ז-1977.
איסור ספסרות בכרטיסי מופעים
194א. (א) העוסק במכירת כרטיסים למופע במחיר העולה על המחיר הנקוב בהם, דינו – הקנס האמור בסעיף 61(א)(4)….
“מופע” – מופע בתחום הספורט, הנגינה, השירה, המחול, הדרמה, הקולנוע או בתחום אחר של הבידור או האמנות;
“עבירה” – עבירה מסוג עוון לפי כל חוק.

סע’ 7 לחוק העונשין קובע מתי עבירה תיחשב כעבירת פנים ומתי כעבירת חוץ. 
כאשר עבירה בוצעה בחו”ל ללא כל זיקה לישראל, היא תיחשב כעבירה שאינה עבירת פנים, ועל כן לא יחול עליה חוק העונשין. אולם, כאשר העבירה בוצעה מקצתה בחו”ל ומקצתה בישראל, יחול עליה חוק העונשין. ייתכן כי כל ההכנה לעבירה נעשתה בישראל, אולם הפעולה עצמה בוצעה בחו”ל. במקרה כזה יראו בעבירה כעבירת פנים.

זאת ועוד, יש לשים לב האם במדינת היעד ספסרות הינה עבירה אסורה שאזי כמובן תחול גם כן. 
אנו ממליצים לך ליצור קשר עם משרדנו לבדיקה מעמיקה.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה