תביעות בענייני סחר בינלאומי
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו”ל

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו”ל

שלום,

אני רוצה להקים אתר ולמכור דרכו בגדים שאני רוכשת בהודו ובתאילנד. מה אני אמורה לעשות כדי שהעסק יפעל באופן חוקי? מה יקרה א אראה שלא הולך וארצה לסגור את האתר אחרי תקופה קצרה?

בברכה

שלום רב,

 
ראשית עלייך לפתוח תיק ברשויות המס, בשלב זה את יכולה לפתוח את התיק כ”עוסק פטור” או “כעוסק מורשה”.
עוסקת פטור הוא עוסק שסך מחזור עסקאותיו אינו עולה בשנת 2016 על סך של 99,006 ₪. ככל שמחזור עסקאותיך יעלה בעתיד על סכום זה (בחישוב שנתי), תידרשי “להפוך” את התיק מעוסק פטור לעוסק מורשה. 
ככל שהמיזם לא יצלח, תוכלי לפעול לסגירת התיק ברשויות המס. 
לפתיחת התיק, רצוי שתיעזרי ביועץ מס/רואה חשבון. כך גם תוכלי לקבל הדרכה לעניין דיווחי מס.

עניין נוסף שרצוי שתלמדי ותכירי קשור לייבוא מסחרי, תשלומי המכס הכרוכים ביבוא מסחרי. מידע בעניין תוכלי לקבל באתר האינטרנט של רשות המיסים – תחת הקטגוריה של מכס – ייבוא מסחרי. 

בהצלחה רבה במיזם, 

מור ושות’, משרד עורכי דין 

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה