תביעות בענייני סחר בינלאומי
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו"ל

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו"ל

שלום,

אני רוצה להקים אתר ולמכור דרכו בגדים שאני רוכשת בהודו ובתאילנד. מה אני אמורה לעשות כדי שהעסק יפעל באופן חוקי? מה יקרה א אראה שלא הולך וארצה לסגור את האתר אחרי תקופה קצרה?

בברכה

שלום רב,

 
ראשית עלייך לפתוח תיק ברשויות המס, בשלב זה את יכולה לפתוח את התיק כ"עוסק פטור" או "כעוסק מורשה".
עוסקת פטור הוא עוסק שסך מחזור עסקאותיו אינו עולה בשנת 2016 על סך של 99,006 ₪. ככל שמחזור עסקאותיך יעלה בעתיד על סכום זה (בחישוב שנתי), תידרשי "להפוך" את התיק מעוסק פטור לעוסק מורשה. 
ככל שהמיזם לא יצלח, תוכלי לפעול לסגירת התיק ברשויות המס. 
לפתיחת התיק, רצוי שתיעזרי ביועץ מס/רואה חשבון. כך גם תוכלי לקבל הדרכה לעניין דיווחי מס.

עניין נוסף שרצוי שתלמדי ותכירי קשור לייבוא מסחרי, תשלומי המכס הכרוכים ביבוא מסחרי. מידע בעניין תוכלי לקבל באתר האינטרנט של רשות המיסים – תחת הקטגוריה של מכס – ייבוא מסחרי. 

בהצלחה רבה במיזם, 

מור ושות', משרד עורכי דין 

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 2021

אנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את ששת המיליונים. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה כולנו עוצרים ונזכרים במוראות התקופה ובתהומות אליהם שקע העולם.  זו הזדמנות להתרכז בנקודות האור של אלו ששמרו על עקרונותיהם ועל אמות מוסר גבוהות אפילו אל פני המוות עצמו.  מקריאת פסקי דין ניתן ללמוד רבות על הלך רוח של חברה  (Society) כך גם באופן דומה

קרא עוד »

Happy Easter

Let everything you do be done in love.
(Corinthians 16:14)

To all our Christians Friends & Clients, Happy Easter 🙂
from our Families to Your Families.

Mor & Co. Law Firm

קרא עוד »

יום המודעות העולמי לאוטיזם

יום המודעות העולמי לאוטיזם (באנגלית: World Autism Awareness Day) הוא מועד בינלאומי שהוכר על ידי האו"ם, ונועד לקידום ההסברה והמודעות לאוטיזם, לטיפול בו ולהגברת המודעות לאנשים עם אוטיזם.

למשרדנו ארגז כלים המסייע להתמודדות משפטית למשפחות להן ילד/ה עם צרכים מיוחדים.

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה