תביעות בענייני סחר בינלאומי
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו”ל

עסק אינטרנטי למכירת בגדים מחו”ל

שלום,

אני רוצה להקים אתר ולמכור דרכו בגדים שאני רוכשת בהודו ובתאילנד. מה אני אמורה לעשות כדי שהעסק יפעל באופן חוקי? מה יקרה א אראה שלא הולך וארצה לסגור את האתר אחרי תקופה קצרה?

בברכה

שלום רב,

 
ראשית עלייך לפתוח תיק ברשויות המס, בשלב זה את יכולה לפתוח את התיק כ”עוסק פטור” או “כעוסק מורשה”.
עוסקת פטור הוא עוסק שסך מחזור עסקאותיו אינו עולה בשנת 2016 על סך של 99,006 ₪. ככל שמחזור עסקאותיך יעלה בעתיד על סכום זה (בחישוב שנתי), תידרשי “להפוך” את התיק מעוסק פטור לעוסק מורשה. 
ככל שהמיזם לא יצלח, תוכלי לפעול לסגירת התיק ברשויות המס. 
לפתיחת התיק, רצוי שתיעזרי ביועץ מס/רואה חשבון. כך גם תוכלי לקבל הדרכה לעניין דיווחי מס.

עניין נוסף שרצוי שתלמדי ותכירי קשור לייבוא מסחרי, תשלומי המכס הכרוכים ביבוא מסחרי. מידע בעניין תוכלי לקבל באתר האינטרנט של רשות המיסים – תחת הקטגוריה של מכס – ייבוא מסחרי. 

בהצלחה רבה במיזם, 

מור ושות’, משרד עורכי דין 

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

إعانات البطالة لأولئك الذين طردوا أو إجازة بدون أجر

هل طردت من مكان عملك بسبب أزمة الكورونا؟ هل تم إخراجك للعطلة بدون أجر؟ تدفع دولة إسرائيل إعانات البطالة لأولئك الذين طردوا أو إجازة بدون أجر هام! من أجل أن تبدأ استحقاق إعانة البطالة الخاصة بك من 15 مارس 2020 ، يجب تقديم الاستمارات حتى26.3.2020 يمكنك الاتصال بمكتبنا لمور وشركاه للحصول على الخدمة. شروط إعانة

קרא עוד »

דמי אבטלה בשל משבר הקורונה

פוטרת ממקום עבודתך בשל משבר הקורונה? הוציאו אותך לחופשה ללא תשלום? מדינת ישראל משלמת דמי אבטלה למי שפוטר או יצא לחופשה ללא תשלום חשוב ! על מנת שתחילת הזכאות שלכם לדמי אבטלה תתחיל מיום ה 15.3.2020 יש להגיש את הטפסים עד ליום 26.3.2020. ניתן ליצור קשר עם משרדנו, מור ושות’, לצורך קבלת השירות. התנאים לקבלת

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה