דירת מגורים, פינוי מושכר, פינוי שוכר שלא משלם, Eviction of tenant in israel
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

שלום

אני רוצה לפתוח עוסק מורשה ומעוניין לברר כמה נקודות. מה עלות פתיחת התיק ברשויות המס, כמה מס הכנסה אני אשלם ואילו עלויות נוספות עליי להביא בחשבון בעת פתיחת העסק?

תודה רבה ויום טוב,

שלום רב,

פתיחת תיק ברשויות המס היא הליך פשוט ואינה כרוכה באגרה, 

ליתר השאלות ששאלת יהיה נכון להפנות אותך לרואה חשבון/יועץ מס על מנת שיוכל לנתח יחד איתך את כדאיות העסק בשים לב להוצאות העסק הקבועות, הכנסות צפויות, והמס שיחול עליך כעוסק מורשה וזאת בהתייחס ליתר פרטיך האישיים. 

מהבחינה המשפטית נמליץ לך לערוך הסכם קצר וברור עם ועדי הבתים ובעלי הדירות שאיתם תתקשר על מנת להגן את זכויות וחובות הצדדים. 
מדובר בהסכם מסגרת שתוכל אחר כך אתה לבצע בו בנקל התאמות אישיות מול כל לקוח שעמו תתקשר (גובה ומועד התשלום, היקף עבודה, מיקומה וכיוצ"ב). הסכם טוב עשוי למנוע בעיות רבות בהמשך. 

בהצלחה רבה,

מור ושות', משרד עורכי דין 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

Eight Signs you should hire a Commercial Lawyer

Eight Signs You Should Hire a Commercial Lawyer The longer you wait to hire a lawyer, the more serious the potential legal complications are. Legal experts are not like accountants or business advisors who provide general advice. A law firm must be specialized in the field to be of value to your company. The better

קרא עוד »

محامي مطالبة إعاقة بالضمان الاجتماعي

إذا كنت تعاني من مرض، فقد تكون مؤهلاً للحصول على مخصص العجز من قبل التامين الوطني   https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2021/05/וידאו-של-ביטוח-לאומי-2-נכות-ערבית.mp4         يدفع التأمين الوطني مخصص العجز العام لمن لا يستطيعون العمل، أو الذين تضاءلت قدرتهم على العمل بسبب حالته الصحية. يمكن أن يكون مرضاً أو حادثاً أو عيباً خلقياً، عندما تتجلى الإصابة في الإعاقة

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה