דירת מגורים, פינוי מושכר, פינוי שוכר שלא משלם, Eviction of tenant in israel
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

שלום

אני רוצה לפתוח עוסק מורשה ומעוניין לברר כמה נקודות. מה עלות פתיחת התיק ברשויות המס, כמה מס הכנסה אני אשלם ואילו עלויות נוספות עליי להביא בחשבון בעת פתיחת העסק?

תודה רבה ויום טוב,

שלום רב,

פתיחת תיק ברשויות המס היא הליך פשוט ואינה כרוכה באגרה, 

ליתר השאלות ששאלת יהיה נכון להפנות אותך לרואה חשבון/יועץ מס על מנת שיוכל לנתח יחד איתך את כדאיות העסק בשים לב להוצאות העסק הקבועות, הכנסות צפויות, והמס שיחול עליך כעוסק מורשה וזאת בהתייחס ליתר פרטיך האישיים. 

מהבחינה המשפטית נמליץ לך לערוך הסכם קצר וברור עם ועדי הבתים ובעלי הדירות שאיתם תתקשר על מנת להגן את זכויות וחובות הצדדים. 
מדובר בהסכם מסגרת שתוכל אחר כך אתה לבצע בו בנקל התאמות אישיות מול כל לקוח שעמו תתקשר (גובה ומועד התשלום, היקף עבודה, מיקומה וכיוצ"ב). הסכם טוב עשוי למנוע בעיות רבות בהמשך. 

בהצלחה רבה,

מור ושות', משרד עורכי דין 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה