דירת מגורים, פינוי מושכר, פינוי שוכר שלא משלם, Eviction of tenant in israel
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

שלום

אני רוצה לפתוח עוסק מורשה ומעוניין לברר כמה נקודות. מה עלות פתיחת התיק ברשויות המס, כמה מס הכנסה אני אשלם ואילו עלויות נוספות עליי להביא בחשבון בעת פתיחת העסק?

תודה רבה ויום טוב,

שלום רב,

פתיחת תיק ברשויות המס היא הליך פשוט ואינה כרוכה באגרה, 

ליתר השאלות ששאלת יהיה נכון להפנות אותך לרואה חשבון/יועץ מס על מנת שיוכל לנתח יחד איתך את כדאיות העסק בשים לב להוצאות העסק הקבועות, הכנסות צפויות, והמס שיחול עליך כעוסק מורשה וזאת בהתייחס ליתר פרטיך האישיים. 

מהבחינה המשפטית נמליץ לך לערוך הסכם קצר וברור עם ועדי הבתים ובעלי הדירות שאיתם תתקשר על מנת להגן את זכויות וחובות הצדדים. 
מדובר בהסכם מסגרת שתוכל אחר כך אתה לבצע בו בנקל התאמות אישיות מול כל לקוח שעמו תתקשר (גובה ומועד התשלום, היקף עבודה, מיקומה וכיוצ"ב). הסכם טוב עשוי למנוע בעיות רבות בהמשך. 

בהצלחה רבה,

מור ושות', משרד עורכי דין 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 2021

אנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את ששת המיליונים. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה כולנו עוצרים ונזכרים במוראות התקופה ובתהומות אליהם שקע העולם.  זו הזדמנות להתרכז בנקודות האור של אלו ששמרו על עקרונותיהם ועל אמות מוסר גבוהות אפילו אל פני המוות עצמו.  מקריאת פסקי דין ניתן ללמוד רבות על הלך רוח של חברה  (Society) כך גם באופן דומה

קרא עוד »

Happy Easter

Let everything you do be done in love.
(Corinthians 16:14)

To all our Christians Friends & Clients, Happy Easter 🙂
from our Families to Your Families.

Mor & Co. Law Firm

קרא עוד »

יום המודעות העולמי לאוטיזם

יום המודעות העולמי לאוטיזם (באנגלית: World Autism Awareness Day) הוא מועד בינלאומי שהוכר על ידי האו"ם, ונועד לקידום ההסברה והמודעות לאוטיזם, לטיפול בו ולהגברת המודעות לאנשים עם אוטיזם.

למשרדנו ארגז כלים המסייע להתמודדות משפטית למשפחות להן ילד/ה עם צרכים מיוחדים.

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה