דירת מגורים, פינוי מושכר, פינוי שוכר שלא משלם, Eviction of tenant in israel
מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

עסק לניהול בתים משותפים – ועדי בתים

שלום

אני רוצה לפתוח עוסק מורשה ומעוניין לברר כמה נקודות. מה עלות פתיחת התיק ברשויות המס, כמה מס הכנסה אני אשלם ואילו עלויות נוספות עליי להביא בחשבון בעת פתיחת העסק?

תודה רבה ויום טוב,

שלום רב,

פתיחת תיק ברשויות המס היא הליך פשוט ואינה כרוכה באגרה, 

ליתר השאלות ששאלת יהיה נכון להפנות אותך לרואה חשבון/יועץ מס על מנת שיוכל לנתח יחד איתך את כדאיות העסק בשים לב להוצאות העסק הקבועות, הכנסות צפויות, והמס שיחול עליך כעוסק מורשה וזאת בהתייחס ליתר פרטיך האישיים. 

מהבחינה המשפטית נמליץ לך לערוך הסכם קצר וברור עם ועדי הבתים ובעלי הדירות שאיתם תתקשר על מנת להגן את זכויות וחובות הצדדים. 
מדובר בהסכם מסגרת שתוכל אחר כך אתה לבצע בו בנקל התאמות אישיות מול כל לקוח שעמו תתקשר (גובה ומועד התשלום, היקף עבודה, מיקומה וכיוצ”ב). הסכם טוב עשוי למנוע בעיות רבות בהמשך. 

בהצלחה רבה,

מור ושות’, משרד עורכי דין 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה