מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

פתיחת תיק ברשויות המס

שלום רב,

פתחתי עסק קטן לפני 4 שנים כעוסק פטור ושכחתי לפתוח תיק במע”מ, ההכנסות היו קטנות. האם יש קנסות אם אני אפתח עכשיו או שעדיף לסגור ולפתוח חדש?

תודה

שלום רב,

“עוסק” מוגדר כמי שעסקיו הם במכירת נכסים או במתן שירות.

ככל שהינך עוסק, אף אם הינך זכאי להירשם כעוסק פטור, בין כה הינך חייב להירשם בשלטונות מע”מ.

קיימת סנקציה פלילית לעוסק שלא נרשם, אולם ייתכן כי ניתן יהיה לרפא את זה בדרך כזו או אחרת ע”י הגשת בקשה לקנס פיגורים מופחת. ייתכן כי תידרש לספק נימוק משכנע במיוחד. 

בכל מקרה בפנייתך חסרים פרטים מהותיים ובמילא הפורום לא נועד לתשובות פרטניות. 

אנו ממליצים כי תבדוק את העניין בדחיפות עם עו”ד המתמחה בתחום דיני מיסים, שכן מדובר בטיפול וייצוג פרטני ומיוחד והגשת בקשה לביטול קנס ו/או כל סנקציה פלילית אחרת לשלטונות המע”מ וככל שחולף הזמן עשוי הדבר לפעול לרעתך. 

בברכה,
משרד עו”ד מור ושות’.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

את לא לבד!

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2020/11/את-לא-לבד.mp4#t=1 את באמת לא לבד בכל הסיפור הזה…. רבות חיות מתוך תקווה ״שיום אחד״ הכל ישתנה. הכל יסתדר. את באמת מאמינה שיום אחד בן הזוג ישתנה.  נסיון החיים מראה שזה לא כך.  יש מגוון עצום של גופים, עמותות ומרכזי סיוע. צרי איתנו קשר, נוכל לסייע לך.  מור ושות׳, חברת עורכי דין. 

קרא עוד »

Partnership Agreement Checklist

If you are thinking about partnerships, below is a checklist of steps you should take before opening your business. The following checklist is designed to be used in conjunction with your partner’s business plan, business strategy and business model. If you are already prepared to create a checklist for partnership agreements, you should pay attention

קרא עוד »

A Special Need Trust

A Special Needs Trust is a type of trust designed to protect the assets of a person with a disability. A special needs fund, sometimes referred to as a supplementary needs fund, is any trust intended to hold assets for people with disabilities or special needs. It is essentially a discretionary measure designed to preserve

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה