מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

פתיחת תיק ברשויות המס

שלום רב,

פתחתי עסק קטן לפני 4 שנים כעוסק פטור ושכחתי לפתוח תיק במע"מ, ההכנסות היו קטנות. האם יש קנסות אם אני אפתח עכשיו או שעדיף לסגור ולפתוח חדש?

תודה

שלום רב,

"עוסק" מוגדר כמי שעסקיו הם במכירת נכסים או במתן שירות.

ככל שהינך עוסק, אף אם הינך זכאי להירשם כעוסק פטור, בין כה הינך חייב להירשם בשלטונות מע"מ.

קיימת סנקציה פלילית לעוסק שלא נרשם, אולם ייתכן כי ניתן יהיה לרפא את זה בדרך כזו או אחרת ע"י הגשת בקשה לקנס פיגורים מופחת. ייתכן כי תידרש לספק נימוק משכנע במיוחד. 

בכל מקרה בפנייתך חסרים פרטים מהותיים ובמילא הפורום לא נועד לתשובות פרטניות. 

אנו ממליצים כי תבדוק את העניין בדחיפות עם עו"ד המתמחה בתחום דיני מיסים, שכן מדובר בטיפול וייצוג פרטני ומיוחד והגשת בקשה לביטול קנס ו/או כל סנקציה פלילית אחרת לשלטונות המע"מ וככל שחולף הזמן עשוי הדבר לפעול לרעתך. 

בברכה,
משרד עו"ד מור ושות'.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Social Security Claims In Israel – All you need to Know

Social Security Claims – All you need to Know  Many times, throughout our lives, we need the services of the National Insurance Institute. For example, immediately after birth, in the framework of child benefits and later in various circumstances such as requiring unemployment benefits, after dismissal from work,  after an injury at work, or God

קרא עוד »

תביעות ביטוח לאומי – כל מה שצריך לדעת

כל מה שצריך לדעת בעניין תביעות ביטוח לאומי מאת מחלקת ביטוח לאומי במשרד עורכ דין מור ושות׳ פעמים רבות במהלך חיינו, אנו נזקקים לשירותיו של המוסד לביטוח לאומי. כך למשל, מיד לאחר לידה, במסגרת קצבאות ילדים ובהמשך בנסיבות שונות כגון, דרישת דמי אבטלה לאחר פיטורים מעבודה או לאחר פגיעה בעבודה או חלילה בשל מחלה קשה

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה