מור ושות׳ - חברת עורכי דין

מור ושות׳ - חברת עורכי דין

להחלטות החשובות בחיים. (ולאחריהם)!

פתיחת תיק ברשויות המס

שלום רב,

פתחתי עסק קטן לפני 4 שנים כעוסק פטור ושכחתי לפתוח תיק במע"מ, ההכנסות היו קטנות. האם יש קנסות אם אני אפתח עכשיו או שעדיף לסגור ולפתוח חדש?

תודה

שלום רב,

"עוסק" מוגדר כמי שעסקיו הם במכירת נכסים או במתן שירות.

ככל שהינך עוסק, אף אם הינך זכאי להירשם כעוסק פטור, בין כה הינך חייב להירשם בשלטונות מע"מ.

קיימת סנקציה פלילית לעוסק שלא נרשם, אולם ייתכן כי ניתן יהיה לרפא את זה בדרך כזו או אחרת ע"י הגשת בקשה לקנס פיגורים מופחת. ייתכן כי תידרש לספק נימוק משכנע במיוחד. 

בכל מקרה בפנייתך חסרים פרטים מהותיים ובמילא הפורום לא נועד לתשובות פרטניות. 

אנו ממליצים כי תבדוק את העניין בדחיפות עם עו"ד המתמחה בתחום דיני מיסים, שכן מדובר בטיפול וייצוג פרטני ומיוחד והגשת בקשה לביטול קנס ו/או כל סנקציה פלילית אחרת לשלטונות המע"מ וככל שחולף הזמן עשוי הדבר לפעול לרעתך. 

בברכה,
משרד עו"ד מור ושות'.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Ramadan Kareem

https://www.morlawoffice.com/wp-content/uploads/2021/04/Ramadan-2021.mp4 إلى جميع أصدقائنا وعملائنارمضان كريم وصيام مقبول לכל חברינו ולקוחותינו המוסלמים, חג שמח ורמדאן מבורך מכל צוות המשרד #ramadan #Ramadan #ramadan2021 #ramadankareem #ramadanmubarak

קרא עוד »

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 2021

אנו מרכינים את ראשינו וזוכרים את ששת המיליונים. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה כולנו עוצרים ונזכרים במוראות התקופה ובתהומות אליהם שקע העולם.  זו הזדמנות להתרכז בנקודות האור של אלו ששמרו על עקרונותיהם ועל אמות מוסר גבוהות אפילו אל פני המוות עצמו.  מקריאת פסקי דין ניתן ללמוד רבות על הלך רוח של חברה  (Society) כך גם באופן דומה

קרא עוד »

Happy Easter

Let everything you do be done in love.
(Corinthians 16:14)

To all our Christians Friends & Clients, Happy Easter 🙂
from our Families to Your Families.

Mor & Co. Law Firm

קרא עוד »

זקוק לסיוע משפטי? חייג אלינו עכשיו 02-595-3323

לשימת ליבך

אין לראות בתכני האתר ייעוץ משפטי, המלצות או חוות דעת: למרות שמשרדנו עושה מאמצים לעדכן את תוכן האתר והבלוג, לא ניתן להסתמך על האמור ללא קבלת ייעוץ משפטי פרטני.התכנים אשר כתובים באתר ובבלוג המשפטי אינם מהווים ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת. אין להסתמך על האמור לצורך נקיטת פעולה או הימנעות מנקיטת פעולה. האמור באתר ובבלוג אינו מתיימר לכסות את מכלול ההוראות בדין או נסיבות המקרה. להפך התוכן שבאתר הינו כללי בלבד ורובו נשען על הנחות יסוד שונות שבהכרח לא יתאימו לכל מקרה ומקרה. על-מנת לקבל יעוץ משפטי מדויק אודות מקרה ספציפי עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתחום. המסתמך על האמור באתר ללא ייעוץ משפטי נושא באחריות המלאה למעשיו.

גלילה למעלה